28 жовт. 2022

"Всеукраїнська акція "Смілива гривня"

Наш заклад дошкільної освіти взяв активну участь у Всеукраїнській благодійній акції "Смілива гривня"
14 жовт. 2022

З Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці!

Щиро вітаємо наших захисників і захисниць зі святом. Нехай День захисника та захисниць буде наповнений яскравими успіхами і радісними моментами!
4 жовт. 2022

До Всесвітнього дня захисту тварин!

У нашому садочку до Всесвітнього дня захисту тварин відбулась онлайн виставка малюнків.
30 вер. 2022

Нагородження вихователів.

До дня працівників освіти відбулося урочисте нагородження вихователів нашого закладу!
23 вер. 2022

День Дошкілля!

Вітаємо з Днем Дошкілля!
17 вер. 2022

День рятувальника України.

Щиро вітаємо з Днем рятувальника! Дякуємо за вашу неоціненну працю, відвагу, мужність і неймовірну турботу про людей!
10 вер. 2022

День фізичної культури та спорту.

Спорт стає засобом виховання тоді, коли він улюблене заняття кожного.
1 вер. 2022

"Щиро вітаємо з Днем знань!"

Шановні діти та батьки! Щиро вітаємо з початком навчального року!
30 серп. 2022

"Педагогічна рада в КЗ "ДНЗ № 420"

Сьогодні в садочках нашого району відбулася педагогічна рада. Крокуємо в новий навчальний рік!
24 серп. 2022

"Ми діти твої , Україно!"

В нашому садочку відбулася фотосессія до Дня незалежності України!

28 жовт. 2022

"Всеукраїнська акція "Смілива гривня"

14 жовт. 2022

З Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці!

4 жовт. 2022

До Всесвітнього дня захисту тварин!

30 вер. 2022

Нагородження вихователів.

23 вер. 2022

День Дошкілля!

Вітаємо з Днем Дошкілля!
17 вер. 2022

День рятувальника України.

10 вер. 2022

День фізичної культури та спорту.

Спорт стає засобом виховання тоді, коли він улюблене заняття кожного.
1 вер. 2022

"Щиро вітаємо з Днем знань!"

Шановні діти та батьки! Щиро вітаємо з початком навчального року!
30 серп. 2022

"Педагогічна рада в КЗ "ДНЗ № 420"

24 серп. 2022

"Ми діти твої , Україно!"

В нашому садочку відбулася фотосессія до Дня незалежності України!