28 лист. 2023

Прощаємося з осінню.

Діти нашого садочку поділилися своїми уявленнями про осінь.
16 лист. 2023

"Наближаємо перемогу!"

Продовжуємо здійснювати допомогу нашим воїнам.
3 лист. 2023

Семінар : "Спрямування програми the LEGO Foundation «Веселі друзі» на соціально-емоційний розвиток дитини."

В нашому закладі відбувся семінар: "Спрямування програми the LEGO Foundation «Веселі друзі» на соціально-емоційний розвиток дитини."
21 жовт. 2023

"Допомога ЗСУ!"

Силами працівників нашого садочку було виготовлено окопні свічки.
11 жовт. 2023

"Міжнародний День дівчат"

11 жовтня - Міжнародний день дівчат та дівчаток!
10 жовт. 2023

"День ментального здоров'я"

До Дня ментального здоров'я у садочку були проведені практичні заняття з педагогами.
1 жовт. 2023

"Нагородження до Дня працівника освіти"

З нагоди Дня працівників освіти відбулось нагородення педагогів нашого садочку
29 вер. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти

Харківський міський голова Ігор Терехов привітав усіх освітян з Днем працівників освіти
27 вер. 2023

З Днем Дошкілля

27 вересня- святковий день для всіх, хто віддав свої серця найменшим діточкам, хто причетний до їх виховання та навчання. Тож адміністрація нашого садочка привітала всіх працівників закладу з цим святом. Пролунали щирі побажання миру, здоров'я, наснаги, творчості, благополуччя.
26 вер. 2023

З Днем Дошкілля

Сьогодні наш садочок вітав в своїх стінах маленьких янголят. Вперше за тривалий час ми знов бачили усміхнені очі малечі, тримали їх в обіймах, раділи їх успіхам в таночках та іграх. Ми так щиро намагалися повернути дитячий щебет в наш заклад, а розвага "Осінь запрошує на гостину" до Дня Дошкілля стала найкращим приводом цієї радісної зустрічі.

28 лист. 2023

Прощаємося з осінню.

Діти нашого садочку поділилися своїми уявленнями про осінь.
16 лист. 2023

"Наближаємо перемогу!"

Продовжуємо здійснювати допомогу нашим воїнам.
3 лист. 2023

21 жовт. 2023

"Допомога ЗСУ!"

Силами працівників нашого садочку було виготовлено окопні свічки.
11 жовт. 2023

"Міжнародний День дівчат"

11 жовтня - Міжнародний день дівчат та дівчаток!
10 жовт. 2023

"День ментального здоров'я"

1 жовт. 2023

"Нагородження до Дня працівника освіти"