24 вер. 2023

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ!

Щиро вітаємо всіх вихователів й усіх працівників дошкільної освіти!
11 вер. 2023

Участь у акції Департаменту освіти "Героям сучасності".

Наш заклад активно прийняв участь у акції Департаменту освіти "Героям сучасності".
1 вер. 2023

Щиро вітаємо з Днем Знань!

Шановні діти та батьки! Щиро вітаємо з початком навчального року!
31 серп. 2023

"Педагогічна рада в КЗ "ДНЗ № 420"

Сьогодні в нашому садочку відбулася педагогічна рада: "Крокуємо в новий навчальний рік!"
24 серп. 2023

День Незалежності!

Наш садочок щіро вітає всіх зі святом!
23 серп. 2023

З Днем міста та Днем прапора!

Разом з дітьми та їх батьками зустріли урочисту подію разом.
22 серп. 2023

Наш заклад прийняв участь у засіданні школи педагогічної майстерності вихователів, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти.

Завідувач Вікторія ГОРЯЇНОВА виступила з доповіддю про досягнення закладу у роботі з ЛЕГО конструювання.
11 серп. 2023

"Благодійна акція"

Наш садочок приймає участь у благодійній акції .
28 лип. 2023

"З Днем Державності, Україно!"

Сьогодні ми відзначаємо День Державності нашої країни.
18 лип. 2023

Пожежні тренування у дошкільному закладі

З метою організації захисту населення у разі виникнення пожежі чи інших надзвичайних ситуацій у нашому закладі відбулося пожежне тренування працівників. Були відпрацьовані певні нормативи, робота з вогнегасниками та дії працівників у НС.

24 вер. 2023

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ!

Щиро вітаємо всіх вихователів й усіх працівників дошкільної освіти!
11 вер. 2023

Участь у акції Департаменту освіти "Героям сучасності".

1 вер. 2023

Щиро вітаємо з Днем Знань!

Шановні діти та батьки! Щиро вітаємо з початком навчального року!
31 серп. 2023

"Педагогічна рада в КЗ "ДНЗ № 420"

24 серп. 2023

День Незалежності!

Наш садочок щіро вітає всіх зі святом!
23 серп. 2023

З Днем міста та Днем прапора!

Разом з дітьми та їх батьками зустріли урочисту подію разом.
22 серп. 2023

11 серп. 2023

"Благодійна акція"

Наш садочок приймає участь у благодійній акції .
28 лип. 2023

"З Днем Державності, Україно!"

Сьогодні ми відзначаємо День Державності нашої країни.
18 лип. 2023

Пожежні тренування у дошкільному закладі