9 трав. 2023

До Міжнародного Дня Європи!

Відзначаючи День Європи 9 травня ми підкреслюємо нашу єдність та силу, нашу віру в європейський інтеграційний проєкт, як рушія розвитку та миру на континенті.
8 трав. 2023

До Дня Пам'яті та Примирення!

Власне бачення минулого - шанс на майбутнє.
27 квіт. 2023

"Від серця до серця"

Наш садочок приймав участь у марафоні "Від серця до серця". Маємо надію, що наші вироби (текстильні, харчові, іграшки) наблизять Перемогу і зігріють серця1
16 квіт. 2023

"Вітаємо з Великоднем!"

Колектив нашого дошкільного закладу щиро вітає вихованців та батьків з Великодніми святами!
13 квіт. 2023

В садочку відбулася інтегрована народознавча розвага "Традиції Великодня".

Напередодні підготовки до найбільшого свята церковного року в закладі відбулася інтегрована народознавча розвага "Традиції Великодня".
24 бер. 2023

"У нашому закладі відбувся майстер-клас для створення весняного настрою. "

Співробітник Наталія Ткаченко радо поділилася своєю майстерністю зі створення чудових весняних квітів з домашнього мила.
20 бер. 2023

"Використання нетрадиційних технік зображувальної діяльності в роботі з дітьми дошкільного віку

Продовжуємо співпрацювати із закладами вищої освіти.
3 бер. 2023

Методика пісочної терапії "Сендплей" (Sendplay)

Майстер-клас по ознайомленню з методикою пісочної терапії "Сендплей" (Sendplay)
24 лют. 2023

"Добро та любов врятують світ!"

Наш дошкільний заклад прийняв активну участь в марафоні Департаменту освіти під гаслом "Добро починається з тебе".
10 лют. 2023

"Використання нейроігор та нейрофітнесу в роботі з дошкільниками".

08 лютого 2023 року відбулася неперевершена, емоційна онлайн-зустріч з викладачами та студентами ХГПА за темою "Використання нейроігор та нейрофітнесу в роботі з дошкільниками".

9 трав. 2023

До Міжнародного Дня Європи!

8 трав. 2023

До Дня Пам'яті та Примирення!

Власне бачення минулого - шанс на майбутнє.
27 квіт. 2023

"Від серця до серця"

16 квіт. 2023

"Вітаємо з Великоднем!"

13 квіт. 2023

В садочку відбулася інтегрована народознавча розвага "Традиції Великодня".

24 бер. 2023

"У нашому закладі відбувся майстер-клас для створення весняного настрою. "

20 бер. 2023

Продовжуємо співпрацювати із закладами вищої освіти.
3 бер. 2023

Методика пісочної терапії "Сендплей" (Sendplay)

Майстер-клас по ознайомленню з методикою пісочної терапії "Сендплей" (Sendplay)
24 лют. 2023

"Добро та любов врятують світ!"

10 лют. 2023

"Використання нейроігор та нейрофітнесу в роботі з дошкільниками".