1 черв. 2022

ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ІГОРЯ ТЕРЕХОВА З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Ігор Терехов: Ми зробимо все, щоб дитинство наших дітей було наповнене добром. Відеозвернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Міжнародного дня захисту дітей
31 трав. 2022

"Садочок рідний, прощавай!"

Вітання випускникам та їх батькам від працівників закладу дошкільної освіти
27 трав. 2022

"Педагогічний практикум: як працювати з дітьми дистанційно"

Педагогічний колектив разом у нових реаліях.
19 трав. 2022

"З днем вишиванки!"

Онлайн спілкування з вихованцями у соцмережах.
11 трав. 2022

"Діти України за мир!"

Онлайн конкурс малюнків дітей разом з батьками.
26 квіт. 2022

"Хай квітне все навкруги!"

Весняні роботи по озелененню території закладу.
14 квіт. 2022

"Зробимо наш садочок гарним та чистим!"

Прибирання території закладу
16 лют. 2022

Україна єдина!

Сьогодні 16.02.2022 у закладі урочистий День єднання. В кожній групі проводяться для дітей заходи, присвячені Дню єднання. Музика, вірші, пісні національні костюми різних регіонів України одинаково близькі і цікаві вихованцям та педагогам закладу. Вітаємо всіх ! Україна єдина!
15 лют. 2022

Працює дослідницька лабораторія

В дослідницькій лабораторії середньої групи №11 кипить робота! Це маленькі дослідники під керівництвом вихователя віщої категорії Борисенко Т.В. досліджують повітря
8 лют. 2022

інтерактивні форми роботи з дітьми для студентів – майбутніх вихователів.

Практичний психолог закладу на платформі ZOOM демонструє інтерактивні форми роботи з дітьми для студентів ХГПА – майбутніх вихователів.

1 черв. 2022

31 трав. 2022

"Садочок рідний, прощавай!"

Вітання випускникам та їх батькам від працівників закладу дошкільної освіти
27 трав. 2022

"Педагогічний практикум: як працювати з дітьми дистанційно"

Педагогічний колектив разом у нових реаліях.
19 трав. 2022

"З днем вишиванки!"

Онлайн спілкування з вихованцями у соцмережах.
11 трав. 2022

"Діти України за мир!"

Онлайн конкурс малюнків дітей разом з батьками.
26 квіт. 2022

"Хай квітне все навкруги!"

Весняні роботи по озелененню території закладу.
14 квіт. 2022

"Зробимо наш садочок гарним та чистим!"

Прибирання території закладу
16 лют. 2022

Україна єдина!

15 лют. 2022

Працює дослідницька лабораторія

8 лют. 2022

інтерактивні форми роботи з дітьми для студентів – майбутніх вихователів.