Наш садочок

НАШ САДОЧОК

Наш садочок має назву «Лелека» і нам здається, що це не  з проста. Щоосені на протязі тридцяти років відбувається набір дітей в групи, а груп у нас дванадцять. І кожного року садочок переповнений маленькими лелеченятами. А секрет високої популярності дошкільного закладу серед батьків простий: в садочку дітям затишно й цікаво, а батькам спокійно за малят.

Керує закладом педагог з великим досвідом роботи, відмінник освіти України Чмут Антоніна Дмитрівна.  Зусиллями педагогічного колективу та батьків для дітей створено сучасне розвиваюче середовище. В просторих групових  кімнатах малята мають змогу знайти собі заняття за власними інтересами: театралізована діяльність, ЛЕГО-конструювання, сюжетно – рольові ігри, дослідницько–експериментальна діяльність та безліч інших цікавих справ. На прогулянках на дітей чекають сучасно  оснащені, заквітчані квітами ігрові майданчики. А майбутні олімпійські чемпіони мають змогу займатися спортом на сучасному повністю оснащеному спортивному майданчику: баскетбол, волейбол, футбол, теніс та безліч спортивних снарядів. Фізичному розвитку і зміцненню здоров’я дітей сприяють заняття в просторому басейні, який обладнаний за всіма сучасними вимогами. Територія дошкільного закладу буяє зеленню дерев та квітів, діти мають змогу самостійно вирощувати овочі на групових городах та доглядати за квітами. Навчально-освітній процес в закладі різноманітний, насичений та цікавий – бо керують ним педагоги, закохані в свою справу. Пріоритетними напрямками в роботі вони вважають плекання справжнього патріота своєї держави, який зможе берегти свій рідний край, примножити здобутки та досягнення інших поколінь, піклуватися про інших, виявляти високоморальні якості особистості, йти до успіху в будь-яких обставинах.

Якісний склад педагогічних працівників

2017/2018 навчальний рік

Загальна кількість педагогів

Кваліфікаційна