Наші досягнення

Наш заклад є учасником міжнародного проекту «Сприяння освіті» в рамках меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та фондом  LEGO Fondation (Королівство Данія).

Впровадження технології  ЛЕГО – конструювання

у  роботі з дітьми – ефективний інноваційний метод всебічного розвитку дитини

Уже  на сьогодні ми можемо говорити про результати роботи не тільки з дітьми (розвиток моторики, формування сенсорних еталонів, соціалізація дитини, розвиток мисленнєвих процесів, прояв фантазії, розвиток уяви, формування технічних навичок), а й про велику роль у саморозвитку самих педагогів, зміну стилю навчання і виховання з прямого інструктування на спонукання до дії і мислення дитини.

В 2016 році ми вперше взяли участь у фестивалі «Роботіка - 2016» та стали переможцями у номінації «Світ без меж» дитячого архітектурного конкурсу «Світ розваг, пізнання  та відкриттів». Колектив дітей та педагогів нагороджено дипломом.  Наш дошкільний навчальний заклад презентував роботу  Парк « Маленькі дарування», де попередньою роботою слугували різні екскурсії, цікаві прогулянки та заняття, робота з батьками.

В 2017 році ми брали участь  у дитячій архітектурній виставці-конкурсі «Столиці світу» у місті Києві.  Наш колектив дітей та педагогів представляв проект «Амстердам» та нагороджений дипломом.

В 2018 ми стали учасниками всеукраїнського ЛЕГО проекту «Водний світ», в місті Дніпрі ми представляли свій проект «Майбутнім поколінням чисті джерела»  та нагороджені дипломом. (Квітень 2018)

2018  навчальному році вихованці закладу брали активну участь  у районних конкурсах та змаганнях серед дітей старшого дошкільного віку, а саме:

«Рідне місто в серденьку моєму» конкурс малюнку,

І місце робота «Щаслива сім’я – щасливе місто» - родина Маркових

«Крок за кроком» спортивні змагання ІІІ місце

«Маленькі дарування» конкурс юних талантів:

І місце номінація «Маленькі вокалісти» -  група дітей, пісня «Що таке наш дитсадок?»

І місце номінація «Маленький декламатор» - Маркова Марія,  вірш  П.Глазового «Нельзя».

І місце номінація  «Маленький співак» -  Касьянова Валерія, пісня «Мамина помічниця»;

ІІ місце номінація «Маленькі танцюристи» - група дітей, танок «Райдуга»;