23 серп. 2022

"Рідне, славетне моє місто Харків!"

До дня міста Харкова у садочку відбулася фотовиставка малюнків, фото дітей у визначних містах нашого міста.
11 серп. 2022

В нашому садочку фотоконкурс "З Україною в серці"

Під час війни багато сімей нашиї вихованців змушені були виїхати з рідної домівки. Наші діти дуже сумують за Україною, друзями та вихователями. Тому вихователі нашого садочку вигадали фотоконкурс "З Україною в серці та запропонували батькам та дітям прийняти участь.
14 лип. 2022

15.07 - День українських миротворців

До Дня українських миротворців в садочку відбулася онлайн виставка дитячих малюнків.
8 лип. 2022

"День родини в нашому садочку"

8 липня в Україні відзначають день родини.
7 лип. 2022

"Свято Івана Купала"

Шануймо традиції нашого народу!
28 черв. 2022

"З днем Конституції тебе, Україно!"

З нагоди свята Конституції України ми щиро хочемо побажати нашій Батьківщині: «миру», «перемоги», «міцності», «віри», «любові», «квітучості», міцної родини», «надії», «родючості», «здоров’я нації». Своїми побажаннями ми уквітчали калину, як символ незламності нашого народу.
23 черв. 2022

Правила поведінки у надзвичайних ситуаціях в умовах воєнного стану

У закладі дошкільної освіти № 420 проведено навчальні та практичні заняття з теми «Правила поведінки у надзвичайних ситуаціях в умовах воєнного стану».
9 черв. 2022

Фото - конкурс "Мій тато - найкращий в світі"

В дитсадку відбувся онлайн фото - конкурс "Мій тато - найкращий в світі"
1 черв. 2022

ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ІГОРЯ ТЕРЕХОВА З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Ігор Терехов: Ми зробимо все, щоб дитинство наших дітей було наповнене добром. Відеозвернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Міжнародного дня захисту дітей
31 трав. 2022

"Садочок рідний, прощавай!"

Вітання випускникам та їх батькам від працівників закладу дошкільної освіти

23 серп. 2022

"Рідне, славетне моє місто Харків!"

11 серп. 2022

В нашому садочку фотоконкурс "З Україною в серці"

14 лип. 2022

15.07 - День українських миротворців

8 лип. 2022

"День родини в нашому садочку"

8 липня в Україні відзначають день родини.
7 лип. 2022

"Свято Івана Купала"

Шануймо традиції нашого народу!
28 черв. 2022

"З днем Конституції тебе, Україно!"

23 черв. 2022

Правила поведінки у надзвичайних ситуаціях в умовах воєнного стану

9 черв. 2022

Фото - конкурс "Мій тато - найкращий в світі"