Наша волонтерська діяльність у 2023 році

Наші діти та їх родини у волонтерській діяльності

Акція: "Героям сучасності"

Акція: "Ми - діти України"

Акція: "Повернися живим"

Донорство

Допомога військовим

Виготовлення сіток для маскування для ЗСУ

Виготовлення окопних свічок для ЗСУ

Наша освітня діяльність у 2023 році

Робота педагогічної майстерні по виготовленню та реставрації ляльок Бі-Ба-Бо

(протягом року)

Робота з багатодітними сім'ями

В 2023 навчальному році продовжилася тісна співпраця між нашим закладом освіти та Харківською гуманітарно- педагогічною академією, де викладачі кафедри дошкільної освіти та здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти доєднувалися до роботи  нашого колективу.

Підтримку українського проєкту фонда "Пряма допомога"

(дитяча реабілітація, гуртожитки для переселенців, генератори, медичне обладнання)

У вересні в США відбудеться аукціон, лотами якого будуть поробки, виготовлені руками наших вихователів, вихованців та їх батьків.

Робота "Традиції нашого народу" (залучення до народних традицій та свят)   РІЗДВО ХРЕСТОВЕ                                                                                ВЕЛИКОДНІ СВЯТА

В 2022/2023 навчальному році ми брали участь у Всеукраїнському фестивалі гри Play Fest, проєкт «Україна надзвичайна!».

В 2023 році наш заклад брав участь у Міжнародному багатожанровому Фестивалі-конкурсі «Весняне сузір'я».

НАГОРОДЖЕННЯ НАШИХ ПЕДАГОГІВ

Ковалевська Валерія Миколаївна нагороджена подякою Харківського міського голови           І.О. Терехова.

Дятлова Юлія Іванівна нагороджена грамотою Управління освіти Основ'янського району.