Наша волонтерська діяльність у 2022 році

Наші діти та їх родини у волонтерській діяльності

Робота з перпеселенцями

Донорство

Допомога пацієнтам дитячого хоспісу

Наші вироби (текстильні, харчові, іграшки) для пацієнтів дитячого хоспісу при Міській дитячій лікарні ✓5 та дітей з деокупованих територій

Освітнє волонтерство

Благодійні акції для нужденних

Наша освітня діяльність у 2022 році

В 2023 навчальному році продовжилася тісна співпраця між нашим закладом освіти та Харківською гуманітарно- педагогічною академією, де викладачі кафедри дошкільної освіти та здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти доєднувалися до роботи  нашого колективу.

НАГОРОДЖЕННЯ НАШИХ ПЕДАГОГІВ

Афоніна Олена Миколаївна нагороджена подякою Харківського міського голови І.О. Терехова.

Борисенко Тамара Володимирівна нагороджена грамотою Управління освіти Основ'янського району.