Наш садочок

НАШ САДОЧОК

Щоосені протягом тридцяти років відбувається набір дітей в групи, а груп у нас дванадцять. І кожного року садочок переповнений маленькими лелеченятами. А секрет його високої популярності серед батьків простий: в садочку дітям затишно й цікаво, а батькам спокійно за малят. Керує закладом дошкільної освіти педагог з великим досвідом роботи Горяїнова Вікторія Вікторівна. Зусиллями педагогічного колективу та батьків для дітей створено сучасне розвиваюче середовище. В просторих групових кімнатах малята мають змогу знайти собі заняття за власними Інтересами: театралізована діяльність, ЛЕГО- конструювання, сюжетно рольові ігри, дослідницько-експериментальна діяльність та безліч інших цікавих справ. На прогулянках на дітей чекають сучасно оснащені, заквітчані ігрові майданчики. А майбутні олімпійські чемпіони мають змогу займатися спортом на сучасному повністю оснащеному спортивному майданчику: баскетбол, волейбол, футбол, теніс та безліч спортивних снарядів. Фізичному розвитку і зміцненню здоров'я дітей сприяють заняття в просторому басейні, який обладнаний за всіма сучасними вимогами. Територія закладу буяє зеленню дерев та квітів, діти мають змогу самостійно вирощувати овочі на групових городах та доглядати за квітами. Освітньо-виховний процес в закладі різноманітний, насичений та цікавий бо керують ним педагоги, закохані в свою справу. Пріоритетними напрямками в роботі вони вважають плекання справжнього патріота своєї держави, який зможе берегти свій рідний край, примножити здобутки та досягнення інших поколінь, піклуватися про інших, виявляти високоморальні якостіособистості, йти до успіху в будь-яких обставинах.