Батьківська сторінка

Положення гуманістичного підходу до виховання дитини

1.         Основну увагу слід приділяти не так корекції поведінки дитини, як налагодженню з нею довірчих стосунків.
2.         Дитину треба любити і поважати, незважаючи на її недоліки.
3.         Вчинки дитини треба не засуджувати або схвалювати - їх треба аналізувати.
4.         Важливо ставити перед дитиною конкретні вимоги і давати чіткі пояснення, чому в тій або іншій ситуації слід діяти так, а не інакше.
5.         Не можна критикувати дитину за неуспішність, порівнюючи її з іншими однолітками. Помилка дитини - це, насамперед, помилка педагога.
6.         Треба уважно слухати дитину, заохочувати її ділитися своїми турботами, співчувати їй під час розмови, ненав'язливо навертати на прийняття правильного рішення.
7.         Вихователь має постійно підвищувати свій культурний рівень, бути для дитини зразком чемної поведінки.

10 заповідей батьківства

- Не думай, що дитина твоя - вона Божа,
-   Не чекай, що твоя дитина буде такою, як ти. Або як ти хочеш. Допоможи їй стати не тобою,  а собою.

-  Не вимагай від дитини платні за все, що ти для неї робиш: ти дав їй життя, як вона може віддячити тобі? Вона дасть життя другому, той - третьому: це незворотній закон подяки.

- Не треба ставитись до її проблем зверхньо: важкість життя дана кожному по силах, і, будь впевнений, дитині її проблеми важка не менше, ніж тобі твоя. А може, і більше.

- Не вимішуй на дитині свої кривди, щоб у старості не їсти гіркий хліб, бо що посієш, те й зійде.

- Пам’ятай - для дитини зроблено недостатньо, якщо не зроблено все.

- Не карай себе якщо не можеш чогось зробити для своєї дитини. Карай, якщо можеш - і не робиш.

- Люби свою дитину будь - якою: не талановитою, незграбною, дорослою. Спілкуючись з нею, радій, тому що дитина - це свято, яке поки ще з тобою.

Умій любити чужу дитину. Ніколи не роби чужій дитині те, чого б не хотів для своєї.

- Не принижуй.

Інформація, що до дітей що ідуть до школи

1. Діти, яким на 1 вересня поточного року виповнилося 6 років ідуть до школи.Пільга і можливість залишитися у ЗДО ще на один рік , надається тільки тим дітям, у яких є захворіння підтверджене довідкою відповідної форми за підписом головного лікаря.
2. Батьки зобов’язуються у Управлінні Освіти Основ'янського р-ну м. Харкова взяти довідку, що до наявності, чи відсутності заборгованості за відвідування дитиною  закладу освіти.
3.При наявності відповідної довідки стосовно заборгованості, батькам видається медична картка з медичним оглядом дитини для вступу до школи.