Робота з ЗВО

08 лютого 2023 року відбулася неперевершена, емоційна онлайн-зустріч з викладачами та студентами ХГПА за темою "Використання нейроігор та нейрофітнесу в роботі з дошкільниками".

Майстер-клас по ознайомленню з методикою пісочної терапії "Сендплей" (Sendplay)

Наш заклад повсякчас іде в ногу з часом, освоюючи все нові і нові методики і технології для покращення освітнього процесу. В нашому садочку відбувся майстер-клас по ознайомленню з методикою пісочної терапії "Сендплей" (Sendplay). Педагоги мали змогу самостійно відчути методи психологічного розвантаження за цією методикою, усвідомили різноманітність шляхів звернення до свого глибинного "Я" та перенесення традиційних педагогічних занять у пісочницю. Крім безпосередньої роботи з колективом в заході брали участь через Zoom конференцію і викладачі та студенти ХГПА.

16 березня 2023 року здобувачі фахової передвищої та вищої освіти взяли участь у творчій зустрічі із педагогічним колективом ЗДО 420 м.Харкова за темою "Використання нетрадиційних технік зображувальної діяльності в роботі з дітьми дошкільного віку". В цьому виді роботи показані п'ять різних нетрадиційних технік, які слід розглядати як окремі заняття в розвитку творчих здібностей дітей.

Напередодні підготовки до найбільшого свята церковного року в закладі відбулася інтегрована народознавча розвага "Традиції Великодня". До неї долучилися в онлайн форматі педагоги та студенти ХГПА, а також батьки та вихованці старших груп нашого садочку. В ході розваги були відтворені обрядові інсценування, пісні, танки, показана самобутність українського народу.