2020

У 2020 році вихованці закладу брали активну участь  у районних конкурсах та змаганнях серед дітей старшого дошкільного віку, а саме:
«Рідне місто в серденьку моєму» конкурс малюнку,                                                                                                      І місце робота «Щаслива сім’я – щасливе місто» - родина Маркових;
«Крок за кроком» спортивні змагання ІІІ місце;
«Маленькі дарування» конкурс юних талантів:                                                                                                                  І місце номінація «Маленькі вокалісти» -  група дітей, пісня «Що таке наш дитсадок?»                                        І місце номінація «Маленький декламатор» - Маркова Марія,  вірш  П.Глазового «Нельзя»                                І місце номінація  «Маленький співак» -  Касьянова Валерія, пісня «Мамина помічниця»                                      ІІ місце номінація «Маленькі танцюристи» - група дітей, танок «Райдуга».

В 2019/2020 навчальному році ми брали участь у Всеукраїнському фестивалі гри Play Fest, проєкт «Від мрії до успіху».