27 вер. 2023

З Днем Дошкілля

27 вересня- святковий день для всіх, хто віддав свої серця найменшим діточкам, хто причетний до їх виховання та навчання. Тож адміністрація нашого садочка привітала всіх працівників закладу з цим святом. Пролунали щирі побажання миру, здоров'я, наснаги, творчості, благополуччя.
26 вер. 2023

З Днем Дошкілля

Сьогодні наш садочок вітав в своїх стінах маленьких янголят. Вперше за тривалий час ми знов бачили усміхнені очі малечі, тримали їх в обіймах, раділи їх успіхам в таночках та іграх. Ми так щиро намагалися повернути дитячий щебет в наш заклад, а розвага "Осінь запрошує на гостину" до Дня Дошкілля стала найкращим приводом цієї радісної зустрічі.
24 вер. 2023

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ!

Щиро вітаємо всіх вихователів й усіх працівників дошкільної освіти!
11 вер. 2023

Участь у акції Департаменту освіти "Героям сучасності".

Наш заклад активно прийняв участь у акції Департаменту освіти "Героям сучасності".
1 вер. 2023

Щиро вітаємо з Днем Знань!

Шановні діти та батьки! Щиро вітаємо з початком навчального року!
31 серп. 2023

"Педагогічна рада в КЗ "ДНЗ № 420"

Сьогодні в нашому садочку відбулася педагогічна рада: "Крокуємо в новий навчальний рік!"
24 серп. 2023

День Незалежності!

Наш садочок щіро вітає всіх зі святом!
23 серп. 2023

З Днем міста та Днем прапора!

Разом з дітьми та їх батьками зустріли урочисту подію разом.
22 серп. 2023

Наш заклад прийняв участь у засіданні школи педагогічної майстерності вихователів, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти.

Завідувач Вікторія ГОРЯЇНОВА виступила з доповіддю про досягнення закладу у роботі з ЛЕГО конструювання.
11 серп. 2023

"Благодійна акція"

Наш садочок приймає участь у благодійній акції .