7 трав. 2024

До Дня пам'яті та перемоги!

До Дня пам'яті та перемоги педагоги нашого закладу разом з вихованцями прийняли участь у виготовленні маків, як символу пам'яті.
6 трав. 2024

Завершення проєкту Play Fest-2024 "Мріємо та діємо".

Наприкінці квітня колектив педагогів і дітей ЗДО ✓420 завершив проєкт для участі у Всеукраїнському фестивалі Play Fest-2024 "Мріємо та діємо".
3 трав. 2024

Іформаційні матеріали до Дня пам'яті та перемоги!

Цього року Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.8 травня, в День пам’яті та перемоги, Україна вшановуватиме кожного, хто боровся з нацизмом. Не менше заслуговують на увагу та пам’ять мирні цивільні люди, які загинули або постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл, діти війни, примусові робітники. Адже війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками. Український інститут національної пам’яті надає тематичні матеріали.
3 трав. 2024

Готуємося до Великодня

З нагоди свята в ЗДО відбулася виставка поробок та малюнків наших вихованців
26 квіт. 2024

Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф (Міжнародний день пам’яті про чорнобильську катастрофу)

Онлайн-заняття для дітей старшого дошкільного віку з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф
22 квіт. 2024

До Міжнародного дня Землі

Творча онлайн-розвага для дітей закладу та викладачів і студентів ХГПА з нагоди всесвітнього дня Матері-землі
5 квіт. 2024

До Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку

Презентація педагогами фітнес-вправ для дітей до Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку
3 квіт. 2024

В рамках ініціативи Fest Mate-2024 відбулася зустріч з КЗ"ДНЗ ✓24" .

В рамках ініціативи Fest Mate-2024 (Друзі у фестивалі) відбулася цікава зустріч з обміну досвідом з закладом - партнером.
27 бер. 2024

Міжнародний день театру

Лялькова онлайн-вистава для дітей "Як козенятко маму шукало..."
25 бер. 2024