2 лют. 2023

Співпраця з Харківською гуманітарно- педагогічною академією

25.01. відбулася зум конференція з презентацією Брейн-рингу з використанням ЛЕГО технології. 30.01 відбулася он-лайн зустріч в педагогічній майстерні на базі ЗДО № 420
22 січ. 2023

З Днем Соборності України!

День Соборності України – це свято, що покликане нагадати про єдність і незалежність українського народу.
19 січ. 2023

Співпраця дошкільного закладу з кафедрою теорії та методики дошкільної освіти ХГПА

19.01. відбулася зум конференція по роботі педагогічної майстерні на базі ЗДО № 420
7 січ. 2023

Різдво Христове, яке об'єднує родини

У цей січневий день до нас приходе надзвичайне свято - Різдво Христове, яке об'єднує родини, дарує тепло людських сердець, щирість емоцій.
30 груд. 2022

"Вітаємо з Новим роком!"

Колектив дошкільного закладу щиро вітає діточок та їх родини з прийдешніми святами!
19 груд. 2022

"З днем Святого Миколая!"

За ініціативи мера Харкова Ігоря Терехова вихованці нашого садочку отримали солодкі подарунки!
15 груд. 2022

Цікаві подарунки до дня св.Миколая

За ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова та зарубіжних партнерів міжнародної організації ЮНІСЕФ сьогодні отримали діти такі цікаві подаруночки з найкращими побажаннями до дня св.Миколая.
7 груд. 2022

Конкурс поробок "Ялинка запрошує на свято"

Наш садочок організував конкурс для діток та батьків: "Ялинка запрошує на свято"
20 лист. 2022

Всесвітній день дитини!

Це свято відзначається як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі!
3 лист. 2022

Відбулась настановча конференція за участі адміністрації Комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №420

Не зважаючи на становище у нашій країні, продовжується співпраця нашого дошкільного закладу з закладами вищої освіти, а саме з кафедрою теорії та методології дошкільної освіти ХГПА

2 лют. 2023

Співпраця з Харківською гуманітарно- педагогічною академією

22 січ. 2023

З Днем Соборності України!

19 січ. 2023

7 січ. 2023

Різдво Христове, яке об'єднує родини

30 груд. 2022

"Вітаємо з Новим роком!"

19 груд. 2022

"З днем Святого Миколая!"

15 груд. 2022

Цікаві подарунки до дня св.Миколая

7 груд. 2022

Конкурс поробок "Ялинка запрошує на свято"