"Від серця до серця"

27 квіт. 2023
Наш садочок приймав участь у марафоні "Від серця до серця". Маємо надію, що наші вироби (текстильні, харчові, іграшки) наблизять Перемогу і зігріють серця1

У рамках проведеного марафону "Від серця до серця", ініційованого Департаментом освіти Харківської  міської ради, наш дитячий садок показав, як підтримуємо наших героїв захисників та дітей, позбавлених батьківського піклування. Маємо надію, що наші вироби (текстильні, харчові, іграшки) зігріють теплом пацієнтів дитячого хоспісу при Міській дитячій лікарні ✓5 та дітей з деокупованих територій, та дасть наснаги і підтримки людям, які боронять нашу славну Україну!