Флешмоб до свята Святого Миколая

5 груд. 2023
В рамках підготовки до свята Святого Миколая в нашому садочку відбувся флешмоб "Чарівний мішечок наших мрій", де кожен охочий з наших маленьких вихованців зміг відтворити в малюнку свою мрію і принести до мішечка мрій для Святого Миколая.

Флешмоб "Чарівний мішечок наших мрій" був дуже емоційною подією для  дітей, бо кожен охочий з наших маленьких вихованців зміг відтворити в малюнку свою мрію і принести до мішечка мрій для святого Миколая. Діти мали змогу в цей час побачити театралізоване дійство: "Як лісові тварини готуються до цього свята".
Діти в своїх малюнках відтворили не тільки особисті мрії, а і бажання, пов'язані з родиною і Україною.