Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №420 Харківської міської ради»

14 лист. 2020

Увага! Інформація!

Шановні батьки, до Вашої уваги зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 року № 1100 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641»
28 вер. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди Дня працівників освіти

15 вер. 2020

Рідне місто в серденьку моєму"

15.09.2020 в закладі пройшов І тур конкурсу малюнку"Рідне місто в серденьку моєму"
1 вер. 2020

Вітаємо з Днем знань!

01.09.2020 в закладі довгожданне свято - День знань
31 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди початку навчального року

21 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 77-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників, Дня міста та 29-ї річниці Незалежності України

28 лип. 2020

Зростай здоровим, малюк!

В закладі гарно організовано спортивне дозвілля дітей.
6 лип. 2020

"Наш успіх"

Дизайн проект "Секрети успіху"
25 черв. 2020

Вітаємо з днем народження !

24.06.2020 колектив закладу, адміністрація Основ'янського району, Управління освіти адміністрації Основянського району вітали з днем народження керівника закладу Чмут Антоніну Дмитрівну!
22 черв. 2020

Вітаємо з перемогою у всеукраїнському дитячому проекті-конкурсі «Успіх»

За участь у всеукраїнському дитячому проекті-конкурсі «Успіх» та перемогу в номінації «Від мрії до успіху» колектив нагороджено Дипломом .