15 квіт. 2015

«Маленькі дарування».

В закладі відбувся І тур районного інтелектуального конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку «Маленькі дарування».
8 квіт. 2015

Паска

08.04-10.04 в нашому садочку пройшли фольклорно-етнографічні свята «Веснянки»
30 бер. 2015

Атестація

30.03.2015 успішно пройшли атестацію на вищу категорію вихователі Коваленко В.і. та Афоніна О.М.
19 бер. 2015

Професійний конкурс "вихователь року"

Щиро вітаємо вихователя нашого дошкільного закладу Коваленко Вікторію Іванівну!
20 лют. 2015

Святкуємо Масляну

20 лютого в закладі всі діти та педагоги святкували Масляну. За традицією в Україні, в Масляний тиждень люди проводжають зиму і обрядами зустрічають весну. То ж і ми закликаємо весну мирну, теплу та лагідну. Зі святом усіх!
10 лют. 2015

Інноваційні технології для дітей

10 лютого вихователь гр.№1 запросила колег на відкрите заняття з використання йнноваційних технологій в образотворчій діяльності дітей. Діти отримали максимум задоволеня від отриманих результатів, а педагоги збагатили свій прфесійний досвід.
28 січ. 2015

День здоров'я

28 січня у садочку пройшов тематичний День здоров'я. В кожній віковій групі пройшли тематичні заняття, бесіди, ігри. Змістовно та весело, за участю казкових персонажів пройшла розвага для дітей старших та середніхвікових груп. Бажаємовсім бути здоровими!
14 січ. 2015

Народні традиції святкування Щедрого вечора та свята Маланки

14 січня діти з педагогами весело святкували різдво Христове та інші зимові народні свята. Співали Різдвяні пісні, колядували, щедрували, посівали.
26 груд. 2014

Вітаємо з Новим роком!

25 та 26 грудня в садочку відбулися Новорічні ранки.Дітей батьків та працівників закладу вітали дід Мороз та казкові персонажі. Прийміть наші найщиріші поздоровлення з Новим роком та Різдвом Хрестовим! Миру і злагоди всім людям доброї волі!
19 груд. 2014

Вітаємо зі святом Святого Миколая!

19 грудня діти разом з педагогами та батьками радо зустрічали свято Святого Миколая. Охоче прикрашала малеча свій садочок та водила хороводи, співала пісень на веселому святі. Нехай Святий Миколай благословить всіх дітей та дорослих на здоров'я та добрі справи!