2 жовт. 2015

"Малятко-здоровятко"

2 жовтня у нашому садочку весело пройшло спортивне свято під назвою "Малятко-здоровятко".
19 вер. 2015

Суботник

19 вересня відбувся загальноміський суботник, в якому взяли участь співробітники нашого закладу
17 вер. 2015

Конкурс дитячого малюнку «Рідне місто - в серденьку моєму»

17 вересня в закладі пройшов конкурс дитячого малюнку «Рідне місто - в серденьку моєму»
1 вер. 2015

День знань

Бажаємо всім мирного неба, радості, успіхів в хороших справах! День знань - День миру!!!
12 серп. 2015

Відновлення роботи закладу

17.08.2015 заклад відновлює свою роботу після тимчасового призупинення.
14 лип. 2015

призупинення навчального виховного процесу

10 черв. 2015

Ми любимо театр

10.06.2015 до дітей завітали веселі персонажі улюбленої казки "Три поросенка". Діти стали учасниками їх пригод та розваг.
29 трав. 2015

День захисту дітей

29 травня відбулося урочисте свято присвячене Дню захисту дітей. Найщиріші побажання всім дітям світу від колективу педагогів та батьків нашого закладу!
22 трав. 2015

Вітаємо випускників

З 19 по 22 в закладі пройшли випускні ранки. Щиро вітаємо всіх випускників! Успіхів вам, діти, та мирного неба!
24 квіт. 2015

ІІ тур конкурсу «Маленькі дарування»

заклад радо зустрічав учасників ІІ туру районного інтелектуального конкурсу «Маленькі дарування».