14 лип. 2015

призупинення навчального вихного процессу

10 черв. 2015

Ми любимо театр

10.06.2015 до дітей завітали веселі персонажі улюбленої казки "Три поросенка". Діти стали учасниками їх пригод та розваг.
29 трав. 2015

День захисту дітей

29 травня відбулося урочисте свято присвячене Дню захисту дітей. Найщиріші побажання всім дітям світу від колективу педагогів та батьків нашого закладу!
22 трав. 2015

Вітаємо випускників

З 19 по 22 в закладі пройшли випускні ранки. Щиро вітаємо всіх випускників! Успіхів вам, діти, та мирного неба!
24 квіт. 2015

ІІ тур конкурсу «Маленькі дарування»

заклад радо зустрічав учасників ІІ туру районного інтелектуального конкурсу «Маленькі дарування».
15 квіт. 2015

«Маленькі дарування».

В закладі відбувся І тур районного інтелектуального конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку «Маленькі дарування».
8 квіт. 2015

Паска

08.04-10.04 в нашому садочку пройшли фольклорно-етнографічні свята «Веснянки»
30 бер. 2015

Атестація

30.03.2015 успішно пройшли атестацію на вищу категорію вихователі Коваленко В.і. та Афоніна О.М.
19 бер. 2015

Професійний конкурс "вихователь року"

Щиро вітаємо вихователя нашого дошкільного закладу Коваленко Вікторію Іванівну!
20 лют. 2015

Святкуємо Масляну

20 лютого в закладі всі діти та педагоги святкували Масляну. За традицією в Україні, в Масляний тиждень люди проводжають зиму і обрядами зустрічають весну. То ж і ми закликаємо весну мирну, теплу та лагідну. Зі святом усіх!