Історія

Закладу дошкішльної освіти у 2020 році виповнюється 35 років. У ньому 12 різновікових груп: 2 групи раннього віку, 10 – дошкільного віку. Кількість вихованців – 293. у освітньо – виховній роботі педагоги використовують ЛЕГО конструювання,  методи роботи М.Є. Єфименка, М.Зайцева, М.Шутя, елементи ТРВЗ та ін.

Освітній процес забезпечують  22 педага : з вищою  освітою – 19, з середньою спеціальною – 5, спеціалістів з вищої категорії – 7, спеціалістів 1 категорії – 6, спеціалістів , спеціалістів – 9, мають звання вихователя-методиста 6 педагогів.

Профспілковий комітет дошкільного навчального закладу №420  нагороджений почесною грамотою Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України за участь в обласному огляді-конкурсі діяльності профспілкових комітетів первинних профспілкових організацій галузі . Завідувач Чмут А.Д. нагороджена почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, відмінник освіти України, нагороджена нагрудним знаком ім. В.О.Сухомлинського, вихователь-методист Ульянець Г.П. нагороджена почесною  грамотою Міністерства освіти і науки України, відмінник освіти України, вихователь Борисенко Т.В. нагороджена почесною грамотою Міністерства освіти і науки Украхни, Горяїнова В.В. нагороджена грамотами управління освіти Харківської міської ради, 10педагогів нагороджено грамотами управління освіти адміністріції Червонозаводського району Харківської міської ради.

На базі нашого дошкільного закладу проводяться методичні об'єднання для вихователів старших груп Червонозаводського району. ДНЗ тісно співпрацює з КВНЗ "ХАНО" - організація практики для слухачів курсів. Колектив бере участь в педагогічних ярмарках та конкурсах.

Територія нашого дитячого закладу буяє зеленню дерев та квітів, для вихованців створені найкращі умови: просторі теплі приміщення, сучасний інтер’єр, безліч ігор та іграшок, до послуг дітей прекрасний басейн, сучасний стадіон, простора музична зала, практичного психолога. Наші вихованці – наша гордість. Успіх роботи нашого колективу засвідчується високою оцінкою батьків та вчителів школи. Освітньо – матеріальна база ЗДО № 420 відповідає сучасним вимогам закладу нового типу. Колектив не зупиняється на досягненому.